Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Ne bluzë transparente që i zbulojnë reçipetat, 50-vjeçarja s*ksi provokuese rrugëve të Miamit (FOTO)

Published

on

SIGMA Banners

Jennifer Lopez gjen gjithmonë se si të tregojë format e saj trupore të tonifikuara. Këtë të hënë ajo është fotografuar teksa shkonte në palestër, aty ku kalon një pjesë të mirë të kohës së saj.

50-vjeçarja u shfaq e veshur me një palë streçe me shumë ngjyra dhe një bluzë të bardhë që i nxirrte barkun jashtë.

Këngëarja dhe aktorja me famë botërore u fotografua rrugëve të Miamit, Florida. Veshja e saj sportive i nxirrte mjaft bukur format elegante trupore, që ia ka zili edhe vajzat 20-vjeçare. Ndërkohë bluza e saj e bardhë ishte trasparente dhe i tregonte reçipetat./KlinaPress./

KESCO