Connect with us

ShowBiz

Në këtë situatë të vështirë me koronavirus, Yllka merr lajmin e madh për vete dhe vajzën

Published

on

Shell Banners

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

KESCO

Një nga fotot më të bukura, ishte ajo me vajzën e saj në krahë, e cila ishte një foto tejet artistike.

E pikërisht kjo foto, i dha një lajm shumë të mirë sonte Yllkës.

Ajo kishte arritur në International Baby Photografy Contest.

Një gjë e tillë duhet se e ka gëzuar shumë këngëtaren kosovare./ORAinfo/