Connect with us

ShowBiz

Në prag të lindjes, Leonita e bën një veprim të papritur

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Leonita Lekaj është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si gruaja e futbollistit shumë të njohur kosovar, Granit Xhakës, përcjell KlinaPress.

Me paraqitjet e saj plot stil, Leonita arriti të jetë në qendër të mediave shqiptare dhe atyre të huaja.

KESCO

Çifti së shpejti do të bëhen prindër.

Në postimin e fundit Leonita ka bërë një veprim të papritur.

Ajo ka publikuar një foto duke buzëqeshur të bërë gjatë kohës kur nuk ishte shtatzënë. A po i mungon kjo kohë Leonites? /KlinaPress/