Connect with us

ShowBiz

Neca vishet e rregullohet për në dasmë, por befason em pozën para pasqyrës

Published

on

SIGMA Banners

Neca Tërnava është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e përfolur shumë për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

KESCO

Neca posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në dasmë e poza e saj provokuese para pasqyrës mori gjithë vëmendjen./KlinaPress/

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *