Connect with us

Sport

Neymar-Barcelona, vjen lajmi i papritur

Published

on

Schengen Visa

Mesfushori i Barcelona, Arthur është i bindur se skuadra dhe tifozët dëshirojnë që Neymar të kthehet në Camp Nou nga Paris Saint-Germain.

Neymar, 27 vjeç, u bashkua me PSG nga Barca dy vjet më parë pasi skuadra Ligue 1 pagoi klauzolën e lëshimit të Brazilianit 222 milion €, përcjell KlinaPress.

KESCO

Futbollisti brazilian, ka pranuar se nuk është më i lumtur në Francë dhe se do të dëshironte të kthehej përsëri në futbollin spanjoll./KlinaPress/