Connect with us

Sport

Neymar në Barcelonë ? Tregon gjithçka Valverde

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ernesto Valverde, ka mohuar thashethemet për një rikthim të mundshëm të Neymar në Barcelona kanë ndikuar në skuadrën e tij, duke thënë se ata janë mësuar me spekulime të tilla.

E ardhmja e yllit të Brazilit në Paris Saint-Germain mbetet e pasigurt pasi që avokatët e Ligue 1 kanë pranuar të flasin për një shitje të mundshme të sulmuesit, përcjell KlinaPress.

KESCO

“Sa herë që hapet një dritare e tregut ka një pritje të madhe dhe lojtarët si Neymar zgjojnë gjithashtu një pritje të madhe,” u tha Valverde gazetarëve.
“Ajo që po ndodh është gjithçka dhe shumë e mërzitshme, por ai është një lojtar i PSG dhe ne duhet të përqendrohemi në lojë”, ka thënë Valverde./KlinaPress/