Connect with us

ShowBiz

Nicki Minaj tashmë është e martuar, por flet hapur për lidhjet e saj toksike

Published

on

Pex Host Big

Reperja e famshme botërore, Nicki Minaj, këtë herë ka folur për dashurinë dhe romancat e saj në të kaluarën.

Përderisa tani ajo është mjaft e lumtur për lidhjen e re me Kenneth Petty, 36-vjeçarja thotë se ai i ofron dashuri të madhe dhe pa kushte.

“Kur shihni një grua në një marrëdhënie toksike, në vend se të qeshni dhe thoni gjëra të pandjera, përpiquni të ofroni këshilla të shëndosha nga zemra juaj që ajo të mësojë vlerën e saj. “Ne të gjithë kemi qenë atje. Pashë prindërit e mi të luftojnë dhe të argumentojnë pa ndalesë dhe kurrë të mos divorcohen, kështu që mendova se kjo ishte sjellje normale”, ka thënë ajo.

KESCO

Nicki Minaj (Foto: BENJAMIN LOZOVSKY/BFA/REX/SHUTTERSTOCK)

“Unë shpesh isha duke menduar se dashuria duhej të të lëndonte. Kështu që kurrë nuk mund të shikoja më poshtë tek dikush tjetër. “Ne jemi thjesht njerëzorë. Nuk është e lehtë të largohesh. Sidomos në botën e IG, ku të gjithë njerëzit duan të bëjnë është të postojnë foto kinse të lumtur, vetëm që të marrin vëmendje. Një burrë duhet të bëjë që të ndjehesh e sigurt, jo të kesh frikë”, vazhdon më tej Minaj.