Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Njihuni me tifozen e Milanit e cila po i çmend rrjetet sociale

Published

on

PEX HOST 728×90

Njihnu me tifozen e skuadrës së Milanit e cila po i çmend rrjetet sociale.

Cristina Colier është një femër super-seksi.

KESCO

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj./KlinaPress./

Më poshtë mund të shikoni disa fotografi të modeles në fjalë: