Connect with us

Lajme

Njoftim i rëndësishëm për bashkatdhetarët nga Ambasada e Kosovës në Gjermani

Published

on

njoftim-i-rendesishem-per-bashkatdhetaret-nga-ambasada-e-kosoves-ne-gjermani
Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Ambasada e Kosovës në Gjermani me njoftim të rëndësishëm për bashkatdhetarët.

Me rastin e Festës së Fiter Bajramit, puna me palë në Ambasadën dhe konsullatat e Kosovës në Munih, Stuttgart, Frankfurt, Hamburg, Dyseldorf nuk do të zhvillohet të hënën më datë 25 maj.

Me këtë rast Ambasada e Kosovës në Gjermani falënderon qytetarët për mirëkuptim, thuhet në një njoftim të publikuar në Facebook nga ana e kësaj ambasade./KlinaPress./

KESCO