Connect with us

ShowBiz

Njomza e bën si ‘kukull’ Lulen, Meda do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj

Published

on

GorenjeKosova

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

KESCO

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo është rregulluar tek Njomza, vajza e Shyhretës e cila e ka bërë mjaftë të bukur./KlinaPress/