Connect with us

ShowBiz

Njomza e rregullon vajzën e saj, shikoni ҫfarë grimi e frizure i ka bërë

Published

on

Schengen Visa

Grimerja, Njomza Martinaj është një ndër më të pëlqeyrat nga publiku.

Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan KlinaPress.

KESCO

Duke qenë një person shumë i njohur ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot, ajo e ka rregulluar edhe vajzën e saj, të cilës i ka bërë grim dhe frizurë interesante./KlinaPress/