Connect with us

ShowBiz

Njomza zbukurohet për dasmë, merr vëmendjen fustani që ia zgjodhi Learta

Published

on

PEX HOST 728×90

Ajo është një ndër grimeret më të pëlqyera kosovare.

Njomza Martinaj u bë e njohur për publikun fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit, përcjell KlinaPress.

KESCO

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, Njomza gjithmonë vishet e rregullohet si të ishte vajzë e re.

Ajo mbrëmë ka qenë në një dasmë dhe është zbukuruar kaq shumë.

Mirëpo, ai që morit gjithë vëmendjen është fustani që ia zgjodhi kunata e saj, Learta./KlinaPress/