Connect with us

ShowBiz

Nora Istrefi pranon sfidën, publikon fotografitë kur ishte fëmijë

Published

on

Shell Banners

Nora Istrafi ka hapur arkivin e fotografive në këto ditë izolimi.

Nora Istrefi ka hapur arkivat e fëmijërisë dhe ka publikuar një foto me të atin e saj të ndjerë.

Këngëtarja e cila është aktive në rrjete sociale minuta më parë ka shpërndarë një imazh nga pushimet në Ulqin ku shihet me babin dhe motrën e saj.

KESCO

Përndryshe, sa i përket aktivitetit te saj në muzikë në muajin dhjetor Nora në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën ‘Ana’./KlinaPress./