Connect with us

ShowBiz

Nuk do të besoni, ja si para kushtoi fustani Dua Lipës për ditëlindje

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Është ndër këngëtaret me të pëlqyera në botë.

Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë.

Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi me të dashurin në Malibu, por gjatë mbrëmjes festës iu bashkuan edhe miqtë e tyre.

Ajo dukej mahnitëse në darkën e ditëlindjes, teksa kishte veshur një fustan kuq e zi, me figurën e buzëve tek gjoksi, shkruan lajmi.

KESCO
Sipas faqes “What they wearin”, ky fustan kap kushton hiç më pak se 3.990 euro dhe është i markës “YSL”.

Për ndryshe, Dua Lipa është duke punuar për finalizimin e albumit të ri./KlinaPress/