Connect with us

ShowBiz

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni

Published

on

nuk-do-t’iu-besoni-syve,-dafina-eshte-dobesuar-aq-shume-sa-nuk-do-ta-njihni
Mëso shqip – MDIS

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Atë të gjithë e njihnim si një femër me trup të formësuar, që e bënte të dukej shumë atraktive.

KESCO

Por, në një fotografi, ku Dafina shihet duke bërë blerje, ajo duket se është dobësuar shumë dhe nuk po duket aspak mirë./ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *