Connect with us

ShowBiz

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Eliza Hoxha para 24 vitësh

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Këngëtarja e njohur kosovare, Eliza Hoxha është kthyer në kohë.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, njëherësh këngëtarja e njohur shqiptare, Eliza Hoxha, është kthyer në kohë, shkruan lajmi.

Ajo me ndjekësit e saj në Instagram e ka ndarë një foto nga e kaluara.

KESCO

Fotografia të cilën ka vendosur ta nxjerr nga arkivat është realizuar para 24 vitesh saktësisht në vitin 1996.

Ajo se çfarë vihet re në këtë imazh është se këngëtarja Eliza Hoxha nuk ka ndryshuar shumë në pamje./KlinaPress./