Connect with us

ShowBiz

Nuk i ndal as koronavirusi, çifti kosovarë kurorëzohen në martesë me maska

Published

on

ART MOTION

As koronavirusi nuk e ka penguar këtë çifti kosovarë për tu martuar.

Një çift shqiptar në Kosovë ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Përhapja e koronavirusit nuk e ka ndaluar aspak këtë çift në planet e tyre për t’u celebruar.

Në setin fotografik të dasmës, nga Agon Gjinofci, çifti shfaqen të veshur nuse e dhëndër dhe me maska.

KESCO

Fotot menjëherë kanë tërhequr vëmendjen pasi mund të themi se ky është çifti i parë shqiptar që martohet në këtë periudhë që po kalon Shqipëria, Kosova e shumë shtete të prekura nga Covid-19.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *