Connect with us

ShowBiz

Nuk ndalet Arta, kjo është foto e re e saj

Published

on

ART MOTION

Arta Nitaj po vazhdon që të marrë rreze të diellit në Dubai

Bukuroshja pejane, e cila famën e mori nga një serial vendor, ka postuar disa nga fotot e saj të fundit që i ka bërë në qytetin arab të mëkateve.

Arta, e cila tashmë thotë se është edhe modele dhe jo vetëm aktore, ka postuar këtë javë disa foto ku fillimisht shfaqet para një makine të shtrenjtë Bugatti por edhe foto në bikine./KlinaPress./

KESCO