Connect with us

ShowBiz

Nusen e Shpëtimit e ka marrë malli për dasma, bën këtë veprim interesant

Published

on

COVID-19

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

KESCO

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto të mëhershme nga një dasmë.

Duket se nusen e Shpëtimit e ka marrë malli për ahengje./ORAinfo/