Connect with us

ShowBiz

Nusja e Korabit publikon foto me peshqir, si doli nga banjo

Published

on

SIGMA Banners

Këngëtari mirënjohur Korab Jetishi ka gati tetë vite që është i martuar.

Ai kurorizoi dashurinë e tij me nusën bukuroshe Genten, me të cilën kanë dy vajza.

Çifti janë bashkëshort e prindër të përgjegjshëm, çka e dëshmojnë veprimet e tyre të vazhdueshme.

Falë Korabit, edhe bashkëshortja e tij është mjaftë e mediatiziuar në rubrikat rozë, teksa komentohet për stilin e saj.

KESCO

Ajo është e bukur, përherë duket me stil dhe reflekton pozitivitet.

Por nuk mungojnë as pozat e saj joshëse që ndanë herë pas here në Instagram, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi bukuroshja ka pozuar vetëm me peshqir e pa grim, ashtu siç doli nga banjo./KlinaPress./