Connect with us

ShowBiz

Nusja e Medës vishet njëjtë me vajzën e saj, fustanat e tyre do t’iu lënë ‘gojë hapur’

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan KlinaPress.

KESCO

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj, të dyja të veshura me fustana të kuq./KlinaPress/