Connect with us

ShowBiz

Nusja e Milotit nuk po mund t’i heq kilogramët pas lindjes, shfaqet në këtë gjendje

Published

on

nusja-e-milotit-nuk-po-mund-t’i-heq-kilogramet-pas-lindjes,-shfaqet-ne-kete-gjendje
GorenjeKosova

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica u bë baba për herë të parë.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali, shkruan ORAinfo.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

KESCO

Në foton e fundit ajo po duket paksa e shëndoshë, e kjo është normale pas lindjes./ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *