Connect with us

ShowBiz

Oriola duket mahnitëse në fotosesionin për “GUESS”

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Modelja solli disa imazhe nga seti fotografik realizuar për brendin e njohur.

Oriola Marashi është aktive edhe gjatë karantinës me imazhe të reja në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni i realizuar për brendin e njohur “Guess”.

KESCO

Në këto fotografi, ajo shfaqet e veshur me rroba-banje, teksa vë në plan të parë fizikun e saj të përsosur.

Imazhet e modeles brenda pak minutash morën qindra pëlqime e komente nga ndjekësit e shumtë të saj.

Këto ditë, Oriola ka qenë aktive edhe me postime sensibilizuese, përmes së cilave bënte thirrje për të qëndruar në shtëpi./KlinaPress./