Connect with us

ShowBiz

Oriola Marashi tregon këmbët e gjata teksa merr rreze dielli: O budallenj… (FOTO)

Published

on

Pex Host Big

Prej disa ditësh, Oriola Marashi, ka zbuluar se është duke qëndruar në shtëpi, duke u kujdesur që të mos rrezikohet nga COVID-19.

Përmes postimeve në “Instagram” ajo tregon here pas here se si e kalon gjithë ditën e mbyllur në shtëpi.

Teksa një ditë tregoi se si kryente rregullat e higjienës dhe i lante duart mirë e mirë, së fundmi ka zbuluar një tjetër detaj.

KESCO

Oriola ka postuar në “Insastory” disa video ku shihet teksa merr rreze dielli. “Fshati digjet…”, shkruan modelja seksi në njërën video ku tregon këmbët e gjata.

Ndërsa në një tjetër ajo shkruan: “Oriola ruhet o budallenj”./KlinaPress./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *