Connect with us

ShowBiz

Oriola nuk e lë askënd indiferent me pozat e reja

Published

on

(Foto: Instagram/oriolamarashi)
PEX HOST 728×90

Nuk ka dyshime se Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare.

Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku sjell imazhe që nuk e lënë askënd indiferent.

KESCO

Gjatë kësaj fundjave, bukuroshja i ka realizuar disa fotografi në plazh, ndërsa pozat e saja janë mahnitëse.

E veshur me bikini, Oriola i ka vënë në plan të parë format e njohura trupore, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

Theksojmë se së fundmi, modelja u bë pjesë e brendit të famshëm, Guess dhe la mbresa me sfilatën e saj për markën e njohur amerikane. /KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *