Connect with us

ShowBiz

“Pajtesa” fotografohet krahë këtij aktori, burri i saj do të “çmendet”

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Me këtë veprim të “Pajtesës”, bashkëshorti i saj ka arsye të xhelozoi.

Fiona Gllavica është aktorja e njohur dhe mjaftë e dashur për publikun kosovarë.

Ajo bëri për vete njerëzit me rolin e saj karakteristik në serialin vendor “Çka ka shpija”, shkruan “Kosovarja”.

“Pajtesa” siç thirret bë serial është e martuar me Hamdinë, një djalë çapkën dhe i papjekur, herë i zgjuar e herë lazdran.

KESCO
Megjithatë ata e duan njëri-tjetrin dhe nuk lejojnë askënd të ndërhyjnë në marrëdhënien e tyre.

Çift simpatik që publiku i ka për zemër.

Por, e vërteta e jetës reale të tyre është ndryshe. Të dy janë të martuar dhe kanë jetë të lumtur.

Partnerët e tyre duket se ua kuptojmë profesionin dhe nuk ndërhyjnë në këtë aspekt.

Megjithatë ekzistojnë xhelozia në raste të caktuar.Sidomos pas fotos së fundit të Fiones, mbase do të xhelozoj bashkëshorti i saj Arbnori.

Aktorja shfaqet krahë Hamdisë (Dardan Gashit) me të cilin janë veshur njëjtë me ngjyrë të kuqe./KlinaPress./

Ata duken mjaftë të hareshëm teksa Fiona realizon selfien. Por si do të reagoj Arbnori në këtë rast?!