Connect with us

ShowBiz

Pak ditë para martesës, Afrona shfaqet në këtë gjendje

Published

on

ART MOTION

Afrona, po duket më e bukur se kurrë.

Sikurse të gjitha bashkëshortet e këngëtarëve tanë edhe Afrona Dika është bërë fytyrë e mediatizuar dhe e njohur.

KESCO

Qoftë me apo pa dashje, emri i saj vazhdon të shtypet jashtëzakonisht shumë nga mediat rozë, dhe të ketë ndikim tek të gjithë, shkruan Kosovarja.

Arsyet për ta ndjekur bukuroshen shqiptare dita ditës po shtohen, duke përfshirë edhe martesën e saj që shumë shpejt pritet ti japë fund beqarisë me Bleron.

Ajo që zgjon kureshtje më së shumti tek ajo, është kujdesi maksimal që po i bën tani vetes, duke bërë të kuptojmë se është duke u përgaditur goxha shumë për ditën e saj më të rëndësishme.

Aq shumë sa dita ditës po arrin që edhe linjat trupore ti ketë në top formë. Këtë po e dëshmojnë fotografitë e pozat e saj, ashtu sikurse ky imazh i fundit./KlinaPress/