Connect with us

ShowBiz

Pak orë pasi e bëri publik se është shtatzënë, Learta publikon foton me barkun e fryrë

Published

on

pak-ore-pasi-e-beri-publik-se-eshte-shtatzene,-learta-publikon-foton-me-barkun-e-fryre
Pex Host Big

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

KESCO

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Pak orë pasi e ka dhënë këtë lajm, Learta ka publikuar edhe foton ku shfaqet me bark të fryrë.

E veshur me dimi e jelek, barku i Leartës merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon kur Learta e zbulon se foshnja në barkun e saj është vajzë…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *