Connect with us

ShowBiz

Pas ndarjes nga Nora, ja cilës femër po ai kushton gjithë kohën Roberti

Published

on

SIGMA Banners

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare. Kjo është konfirmuar nga vet këngëtari.

Ai ka thënë se është ndarë nga Nora por vazhdon të këtë miqësi të mirë me të për shkak të vajzës së tyre Renees, përcjell KlinaPress.

KESCO

E ditëve të fundit është parë një kujdes i shtuar i Robertit ndaj vajzës së tij. Ai që disa ditë ka publikuar video e foto duke u relaksuar me vajzën e tij.

Se fundmi Roberti ka publikuar një foto të Renees duke e përshkruar me ‘zemër’.

E ndryshe nga Roberti që ka qenë aktiv edhe pas lajmit për ndarjen, Nora nuk e ka bërë ende asnjë reagim në lidhje me ndarjen.

Madje nga lajmi për ndarjen është ‘zhdukur’ nga rrjetet sociale. /KlinaPress/