Connect with us

ShowBiz

Pasi humbi disa kilogram, kaq bukur po i rri fustani Blerona Zeqiri

Published

on

PEX HOST 728×90

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

KESCO

Ajo se fundmi ka humbur edhe disa kilogram, duke bërë një trup që do ta dëshironte cdo femër.

Blerona ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me stil.

Edhe në këtë pamje Blerona dëshmon se ka humbur kilogramët e tepërt. /KlinaPress/