Connect with us

ShowBiz

Pasi ti shikoni fotot, do ta kuptoni pse këtë bukuroshe e pëlqejnë 12 milionë veta

Published

on

Shell Banners

Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë tani për tani.

Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12 milionë njerëz në Instagram.

KESCO

Bukuroshja zeshkane realizon rregullisht fotografi marramendëse, të cilat i publikon në llogarinë e saj në rrjetin social, në internet.

Fotografitë e modeles po pëlqehen shumë, teksa ajo po reklamon trupin e saj mahnitës, e në veçanti të pasmet dhe gjoksin. /KlinaPress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *