Connect with us

ShowBiz

“Për inati” po vjen me këngën e re Stine

Published

on

PEX HOST 728×90

Para rreth dy muajve solli këngën më të re para publikut dhe fansave të vetë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Sitne, i cili ka nisur punën për video projektin më të ri muzikor që do ta publikojë shumë shpejt.

Kështu së paku ka bërë të ditur artisti përmes llogarisë personale në Instagram teksa ka zbuluar edhe një detaj rreth këngës së re.

KESCO

“Për Inati” do të titullohet kënga e re ka pohuar si duke pyetur se “sa veta po e presin????” këngën më të re.

Ndryshe, “Seriozisht” është projekti i fundit muzikor që Stine e ka sjellë në bashkëpunim me Lil Beba dhe deri më tani është shikuar mbi 132 mijë herë në YouTube. /KlinaPress/