Connect with us

ShowBiz

Për veshjet e Kryeparlamentares po përkujdeset dizejnatori i njohur

Published

on

ART MOTION

Që nga fushata e vitit të kaluar, Vjosa Osmani ka angazhuar një dizenjator për veshjen e saj.

Siç mëson Magazina.al, për veshjet e kryeparlamentarës Osmani, po vazhdon të kujdeset dizenjatori i njohur Valdrin Sahiti.

Veshjet e Osmanit në të shumicën e rasteve gjatë takimeve dhe aktiviteve publike, janë nga dora e një nga dizenjatorit më të shtrenjtë që ka Kosova, e që kohët e fundit i kemi parë edhe yjet e hollywoodit me veshjet e tij.

KESCO

Nuk dihet se sa i kushtojnë kryepalamentares e gjithë kjo, por më poshtë sjellim disa fotografi ku ajo shihet me veshje mjaft elegante./KlinaPress./