Connect with us

Sport

Përfundon marrëveshja,Milan e shet yllin e madh atje ku pak kush priste

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Milani dhe Monaco kanë rënë dakord për një tarifë për transferimin e mesfushorit Franck Kessie.

Spekulimet e para u shfaqën të enjten e kaluar nga Franca në lidhje me Kessie, pasi RMC Sport sugjeroi që Milani është në bisedime me Monakon për një marrëveshje, përcjell KlinaPress.

KESCO

Sipas edicionit të së Mërkurës të La Repubblico, Milano dhe Monaco kanë rënë dakord një tarifë për Kessie që besohet të jetë 25 milion € plus bonuse./KlinaPress/