Connect with us

Lajme

Përfundon takimi: Albin Kurti me urgjencë niset për Kryeministri, njofton konferencë të jashtëzakonshme

Published

on

Schengen Visa

Ka përfunduar takimi mes Presidentit Thaçi dhe Kryeministrit Albin Kurti, mirëpo asgjë nuk u deklaruar pas këtij takimi, shkruan Gazeta Metro.

Kurti foli shkrut për media, dhe e vetmja gjë që tha qe se pas gjysmë ore do të dalin me konferencë për media, nga kryeministria.

“Nuk mund t’ju them asgjë, veç se pas gjysmë ore, do të dalim me konfenrencë të jashtëzakonshme për media”, tha Kurti dhe u largua shpejt.

KESCO

Nuk dihet akoma se a ka të bëj kjo urgjencë me coronavirusin apo për takimin me presidentin./KlinaPress./