Connect with us

Lajme

Përfundon takimi Thaçi-Vuçiq në Shtëpinë e Bardhë

Published

on

ART MOTION

Ka përfunduar takimi ndërmjet Presidentit të vendit Hashim Thaçi dhe homologut të tij serb Aleksandër Vuçiq që është zhvilluar në Shtëpinë e Bardhë ne Shtetet e Bashkuara të Amerikës./KlinaPress./