Connect with us

Sport

Pique e do transferimin e këtij lojtari në “Camp Nou”

Published

on

Shell Banners

Gerard Pique, thotë se do të donte të shihte yllim e Paris Saint-Germain, Neymar të kthehej në La Liga kampion Barcelona.

Të dy luajtën së bashku me gjigantët spanjollë para transferimit të brazilianit në PSG, dhe mbrojtësi spanjoll tani shpreson ta rikthejë anësorin në klub, përcjell KlinaPress.

KESCO

“Sigurisht që ne do të donim që ai të kthehej,” i tha Pique “La 1” të Televizionit Espanola./KlinaPress/