Connect with us

ShowBiz

Piti feston ditëlindjen, merr urime të shumta

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Artisti i ‘On Records’ i njohur me emrin artistik Pit sot ka festuar ditëlindjen.

Urime të shumta ka marrë nga koleget nga producentët dhe nga menaxheri i tij Met Elshani.

Nuk kanë munguar as urimet nga ndjekësit e muzikës së artistit në fjalë, shkruan Foldrejt.com.

KESCO

Kujtojmë që  Pit erdhi në bashkëpunim me Benitën dhe Eandën, këngë kjo që u prit mirë dhe po vazhdon të pritet mirë nga publiku.

Përndryshe i urojmë suksese dhe shumë vite të lumtura./KlinaPress./