Connect with us

Lokale

Policia aksident në hyrje të Klinës (video)

Published

on

Princ Caffe Banners

Sot ka ndodhur një aksident në rrugën “Sadik Rama”, afër pompës “Bytyqi”, ku një veturë e policisë ka goditur një veturë taxi dhe një veturë tjetër të tipit Golf 2, sipas një lexuesi të iKlinaPress.

Nuk dihet për të lënduar./KlinaPress/