Connect with us

ShowBiz

Provokon Klaudia Pepa, më quani luleshtrydhe

Published

on

SIGMA Banners

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit.

Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy bien bikinit e vogla që për pak ekzpozojnë pjesën intime.

“Më thirrni luleshtrydhe,”- shkruan Klaudia Pepa përbri fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.

KESCO

Balerina rrëmbeu gjithë vëmendjen me foton provokuese!

Postimi i Klaudia Pepës në Instagram.