Connect with us

ShowBiz

Provokon seksbomba filipinase, del në ballkon me të brendshme

Published

on

Shell Banners

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

KESCO

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë./KlinaPress./