Connect with us

Lajme

Pse ky doktor nga Klina është hero?

Published

on

PEX HOST 728×90

Me dorën në zemër dhe besimin në Zot, edhe një herë infektologu specialist Dr.Haxhi Ibishi po e dëshmon gadishmërinë e tij për të qenë në shërbim të popullit,

Doktori në fjalë prej 30 vitesh është në shërbim të popullit, duke iu përkushtuar me zemër secilit pacient.

Siç kuptojmë, ai vazhdon të jetë në detyrë dhe afër njerëzve, ani pse tani në kushte izolimi, pasi siç dihet e gjithë Klina është në karantinë.
Siç dihet, Covid 19, depërtoj në Klinë nga një shtetase italiane, e cila prej disa ditësh po qëndronte atje./KlinaPress./

KESCO