Connect with us

ShowBiz

Pse Shyhrete Behluli nuk flet me Remzie Osmanin?

Published

on

ART MOTION

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, tregoi sekretin e humbjes së peshës, cila është vajza e saj e preferuar, pse nuk flet me Remzie Osmanin dhe a është hidhëruar ndonjëherë me Leartën.

Këto por jo vetëm i kuptoni në videon më poshtë./KlinaPress./

KESCO