Connect with us

Sport

Publikohen emrat e 10 futbollistëve më të kërkuar në faqet e filmave për të rritur

Published

on

GorenjeKosova

Është përgjigja që çdo tifoz futbolli dëshiron ta dijë, apo jo?

Epo, tani kemi përgjigjen.

Faqja e filmave për të rritur “PornHub” ka publikuar 10 emrat e lojtarëve që janë kërkuar më së shumti në faqen e tyre të internetit, shkruan GiveMeSport, transmeton Telegrafi.

KESCO

Shumë emra në listë nuk ju befasojnë – por përfshirja e Mauro Icardit në numrin tre mund (ne mendojmë se Wanda Nara mund të ketë lidhje me këtë).

10 | David Beckham

Ndoshta futbollisti me pamje më të mirë ndonjëherë? Kërkimet e faqes për të rritur për David Beckhamin panë një rritje të madhe në vitin 2018 me 3440% kur ai mori pjesë në Dasmën Mbretërore të Princit Harry.

9 | Karim Benzema

Publikimi i një videoje me përmbajtje jo të duhur e tregon pozicionimin e tij në këtë numër.

8 | Raheem Sterling

Thashethemet e rreme se ai ka shumë fëmijë me disa gra të ndryshme bëjnë që Sterling të etiketohet si një mashkull seksi.

7 | Eden Hazard

Ai ka një të kaluar të shkëlqyeshme, për të qenë të drejtë.

6 | Paulo Dybala

Argjentinasi 25-vjeçar është një djalosh i bukur.

5 | Kylian Mbappe

Mosha e tij arsyeton gjithçka.

4 | Alexis Sanchez

Duke mos pasur një kohë të mirë në fushë, por gjithsesi është një figurë e kërkuar, duket.

3 | Mauro Icardi

Icardi e mori të dashurën e tij modele – Wanda – nga ish-shoku i skuadrës Maxi Lopez. Ata shpesh pozojnë për fotosesione të çuditshme me njëri-tjetrin.

2 | Lionel Messi

Futbollisti më i mirë në botë por i dyti në kërkimet e meshkujve në faqet e filmave për të rritur.

1 | Cristiano Ronaldo

Kush tjeter? Një nga më të mëdhenjtë që ka luajtur ndonjëherë lojën dhe thyer me mijëra zemra. Gjithashtu krenohet me një fizik mjaft të jashtëzakonshëm. /KlinaPress/