Connect with us

ShowBiz

Publikohet video, Elvana Gjata gati nudo në videoklipin e ri

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Këngëtarja Elvanga Gjata, është duke punuar për projektin e ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, shumë shpejt pritet që të vijë me një projekt të ri muzikor për të cilin ka filluar xhirimet e videoklipit.

KESCO

Në këtë videokpil, Elvana do të vij me veshje mjaft transparente si asnjëherë më parë, për të cilat është kujdesur stilisti kosovar Valdrin Sahiti, shkruan Magazina.al

Në një video të publikuar, këngëtarja më seksi shqiptare shihet thuajse nudo./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *