Connect with us

ShowBiz

Publikon foto nga pushimet me Enin, Genci: Çdo ditë e jona është festë

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Fjala është për Genc Prelvukajn dhe Eni Koçin, të cilët po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Pas një vere të angazhuar me projekte e koncerte të ndryshme, dyshja kanë filluar disa ditë pushimi më se të merituara.

Me këtë rast, ata kanë ndarë një fotografi në rrjetet sociale dhe siç duket po argëtohen mjaft shumë.

KESCO

“Gëzuar Eni Koçi, sepse çdo ditë e jona është festë”, ka shkruar Genci pranë fotos me Enin, kur shfaqen brenda në pishinë.

Këta të fundit këtë vit po ashtu ishin tejet të angazhuar me projekte dhe koncerte jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe më gjerë. /KlinaPress/