Futbollisti i Juventusit e ka zgjedhur plazhet në Florida të SHBA-ve për t’i kaluar pushimet.

Në rrjetet sociale, çifti ka ndarë disa fotografi me fansat e tyre, duke vënë në plan të parë figurën trupore.

Oriana ka pozuar me bikini dhe i ka treguar linjat e saj trupore duke marrë qindra mijëra pëlqime.

KESCO

Në ndërkohë, sa i përket jetës profesionale, e ardhmja e Dybalas vazhdon të mbetet e paqartë. /KlinaPress/