Connect with us

ShowBiz

Qëndresa ka dalur sonte, me këtë pamje po duket si ‘princeshë’

Published

on

Schengen Visa

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

KESCO

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sonte në foton e postuar, ajo po duket tejet bukur./KlinaPress./