Connect with us

ShowBiz

Qëndresa rregullohet e vishet bukur, do ta ‘shkri’ Labin me këtë pamje

Published

on

Princ Caffe Banners

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

KESCO

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë bukur./ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *