Connect with us

Sport

Raiola do të takohet me drejtuesit e Unitedit për të ardhmen e Pogbas

Published

on

PEX HOST 728×90

Agjenti i njohur i futbollistëve, Mino Raiola do të takohet sot (e enjte) me zyrtarët e klubit anglez, Manchester United.

E ardhmja e mesfushorit francez, Pogba, vazhdon të mbetet ende e paqartë.

Sipas mediumit Tuttomercatoweb, agjenti i francezit do të flasë me përfaqësuesit e United në Monte Carlo të

Raiola ruan shpresën se do ta mundësojë largimin e Pogbas nga Unitedi dhe ta transferojë atë në Real Madrid ose Juventus.

KESCO

Unitedi ka një delegacion sot (e enjte) në Monaco përpara shortit të Ligës së Kampionëve. /KlinaPress/